Otomatik BAHÇE KAPISI

Otomatik Bahçe Kapısı

ÖZEL TASARIM

Bahçeniz için işlevsel, estetik ve özgün giriş kapısını tasarlıyor ve uyguluyoruz.

OTOMASYON

Motorlar sayesinde kendisi açılan bahçe kapınızı uzaktan kumandanız ile kolayca kontrol edebilirsiniz.

MALZEME

Ahşap, demir, kompozit, alüminyum gibi çeşitli malzemelerin bahçe kapılarında kullanımı mümkündür. İhtiyaç doğrultusunda malzeme seçimi yapılmaktadır.

EBAT

Bahçenizin müsaitlik durumuna da bağlı olarak İstenilen her ebatta otomatik bahçe kapıları üretimi ve montajı yapılmaktadır.

MONTAJ

Mevcut herhangi bir sert zemine bahçe kapısı montajı gerçekleştirilebilir. Otomatik bahçe kapısının taşıyıcı donanımlar ve açılış tipine göre çeşitli kazım, beton vb. işlemler değişkenlik göstermektedir. İzmir ve çevre illerine montaj hizmetimiz vardır.

DAYANIKLILIK  ve BAKIM

Kapıların sağlamlığı ile ilgili gerekli hesaplamalar mühendis kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Malzeme deformasyonuna karşı ise bahçe giriş kapısının montajının yapılacağı iklim şartlarına ve konumuna bağlı olarak gerekli malzeme tedbirleri alınmaktadır. Ayrıca uzun vadede alınması gereken bakım tedbirleri konusunda bilgilendirme tarafımızca yapılmaktadır.

BAHÇE KAPISI FİYATLARI

İhtiyaç duyulan bahçe kapısı boyutuna, malzemesine, otomasyonuna göre otomatik bahçe kapısı fiyatı değişkenlik göstermektedir. Detaylı bahçe kapısı fiyatları öğrenmek için bizimle irtibata geçiniz.