BAHCE BAKIMI

BAHCE BAKIM HIZMETI NELER KAPSAR?

DUZENLI BAKIM NEDEN ZORUNLUDUR?

İlk uygulaması ne kadar iyi yapılmış olsa da her iyi bahçenin profesyonel bakıma ihtiyacı vardır. Çünkü bitkisel materyallerden oluşan bahçelerde her bitkinin farklı mevsimlerde farklı bakım ihtiyaçları vardır. Bunun tespiti ve doğru uygulaması ancak profesyonel bahçe bakım firmaları tarafından yapılmaktadır.

HERHANGI BIR BAHCEVAN YETERLI OLMAZ MI?

Bahçe bakımı işlerinde alaylı bahçevanlar çoğunlukla yetersiz kalabilmektedir. Firmamız bünyesindeki bakım ekibimiz, peyzaj mimarı ve bitki korumacılar kontrolünde profesyonel bahçe bakım hizmeti vermektedir. Tecrübenin yanı sıra literatür bilgisi ve sorun çözümü yeteneği gelişmiş ekipler hızlı müdehale edebilmektedir. Canlı materyallerden oluşan bahçelerin bakımında hızlı müdehale ve tespit önemlidir.

BAHCE BAKIM FIYATLARI NE KADARDIR?

Bahçelerin ilk kurulumuna ayrılan bütçeye kıyasla düzenli bakım maliyeti oldukça azdır. Bitki ve çim bakımı yapılmayan bahçelerde yaşanacak bitki ve çim kaybı, düzenli bakım hizmetinden çok daha pahalıya mal olacaktır.

BEKCIM VAR BAHCEYE BAKAMAZ MI?

Ev, site, fabrika gibi yerlerde bekçi olarak görevlendirilen kişiler bahçe bakımı konusunda tecrübesizdirler. Tecrübeli olsa dahi çim bakımı ve bahçe bakımı dışındaki işleri sebebiyle yeterli vakiti bahçe bakımına ayıramamaktadırlar.

BAHCE BAKIM FIRMASININ SORUMLULUKLARI NELERDIR?

Bahçe bakım firması, bahçe için tüm teknik tedbirleri alır ve bahçenin sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Bakıma rağmen doğa ve iklim şartları sebebi ile oluşacak zararlarda bahçe sahibine danışmanlık ve uygulama desteği verir.

BAHCE BAKIMINDA TASARIM DESTEGI NASIL OLUYOR?

Bakımını üstlendiğimiz bahçelerde estetik ve işlevsel öneri ve çözümlerimiz ile peyzaj mimarlığı desteği sağlıyoruz.

BAHCE BAKIM ANLASMASI NE KADAR SURELI OLUYOR?

Bahçe bakımı sözleşmesi 12 aylık periyodlar şeklinde yapılmaktadır.